O Hokejové škole Dynama Pardubice

Hokejová škola proběhne pod vedením profesionálních trenérů Dynama Pardubice, dalších uznávaných odborníků a hostů. Je určena pro hráče ročníků 2002 až 2010 bez rozdílu na herní a bruslařské dovednosti. Škola je otevřena všem zájemcům. Každý účastník také obdrží hokejový dres a tričko z edice hokejové školy.

Termín a místo konání

• 15. – 21. července 2017, Tipsport arena Pardubice

• Místo konání: Tipsport arena Pardubice
  • Čas nástupu: sobota 15. července 2017 po obědě (13.00 až 14.00 hodin), první den začíná hokejovými testy účastníků
  • Čas ukončení: pátek 21. července 2017 po posledním tréninku příslušné kategorie

Cena hokejové školy

• Základní cena hokejové školy: 6500 korun (zahrnuje dopolední a odpolední program včetně doprovodných aktivit, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu, pitný režim po celý den)
  • Cena hokejové školy včetně ubytování: 8900 korun (navíc zahrnuje ubytování v ubytovacím zařízení Akademie ČSLH se čtvrthodinovou docházkovou vzdáleností od arény, snídaně a dvě večeře)
  • Možné slevy – pro jejich uplatnění je třeba přihlásit dítě a zaplatit zálohu do 31. března 2017:
    loňští absolventi: 10 %
    sourozenci: 10 %
    hokejista Dynama Pardubice: 10 %
    loňští absolventi a zároveň sourozenci: 15 %
    loňští absolventi a zároveň hokejisté Dynama Pardubice: 15 %
    sourozenci a zároveň hokejisté Dynama Pardubice: 15 %
  • loňští absolventvi a zároveň sourozenci a hokejisté Dynama Pardubice: 20 %

Způsob úhrady

• Číslo účtu: 8002688001/2700 (UniCredit Bank), IBAN: CZ74 2700 0000 0080 0268 8001.
  • Variabilní symbol: rodné číslo dítěte včetně čísel za lomítkem.
  • Zálohu ve výši 1500 korun je třeba uhradit do 31. března 2017, zbylou částku pak do 31. května 2017.

Zaměření

• nácvik a zdokonalování herních činností jednotlivců na začátku nové sezony
  • tréninky na ledě: powerskating, stickhandling, transition agility, shooting a další
  • speciální tréninky pro jednotlivce: brankáři, obránci a útočníci
  • tréninky mimo led: stickhandling, slideboard, bosu, overball, aquahit
  • další sportovní vyžití během hokejové školy

Naše nabídka

• profesionální přístup po celou dobu trvání hokejové školy
  • dozor po celou dobu trvání hokejové školy
  • správná strava a dodržování pitného režimu, možnost konzultací

Důležité informace

• Je nutné mít toto vybavení: kompletní hokejovou výstroj a výzbroj (nejméně dvě hokejky a ribana, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, švihadlo), hygienické potřeby, kopii zdravotní kartičky pojištěnce, plavky apod.
  • Poznámka: žádáme rodiče, aby svým dětem nedávali na hokejovou školu žádné cenné věci (zejména DVD přehrávače, videohry, větší obnosy apod.), ručíme ze bohatý program, ne za jejich ztrátu.